استفاده از نايلون حباب دار در جاهای مختلف

استفاده از نايلون حباب دار در جاهای مختلف

 

  1. عایق بندی پنجره ها : به جز شوفاژ و بخاری راههای دیگری نیز برای گرم کردن منازل درهوای سرد وجود دارد یکی از آنها استفاده از نایلون حباب دار است . با استفاده از نایلون حبابدار مصرف انرژی پایین آمده و عایق در و پنجره برای منزل خود ایجاد کنید. مقداری آب بر روی پنجره اسپری کرده و سپس نایلون حبابدار را مرتب بر روی شیشه پنجره بگذارید و آن را به شیشه بچسبانید. با این روش می قادر خواهید بود محیط خانه را گرم تر کنید.
  2. محافظت از دیوار ها : آیا هنگامی که در را باز می کنید دیوار پشت در ضربه خورده و آسیب می بیند؟ تکه ای نایلون حبابدار به قسمت برخورد در و دیوار بچسبانید تا دستگیره در زمان باز شدن درب به نایلون برخورد کند تا از آسیب به دیوار جلوگیری شود.

3. در فصول سرد توسط نایلون حبابدار از شیشه جلوی اتومبیل محفاظت کنید. وقتی هوا سرد شده و روز ها کوتاه می شوند ، تنها کاری که می خواهید انجام دهید این است که روز برف ها را از سطح شیشه اتومبیل پاک نمایید. پس بهتر آن است شب ها بعد از پیاده شدن از ماشین ، ورقه ای نایلون حبابدار را روی شیشه ماشینتان پهن کنید تا برف کامل روی شیشه ها را اشغال نکند و مشکلی با پاک کردن برف ها از سطح شیشه اتومبیلتان نداشته باشید.ضمنا استفاده از نایلون حبابدار روی شیشه اتومبیل سبب می شود داخل ماشین شما گرم بماند زیرا نایلون حبابدار عایق خوبیست و اجازه نخواهد داد داخل ماشین در شب های سرد یخ بزند.